Numele si prenumeleClasaȘcoalaSub1Sub2Sub3Sub4Total
Andron FlaviaIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița0.51.5013
Bota Alexandru MariusIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrițaabs.
Bumbu Paul GeorgeIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrițaabs.
Croitor Teodora VeronicaIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița200.502.5
Deac Alex ClaudiuIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița777728
Felecan CatalinIXColegiul Național ”Petru Rareș” Beclean710.50.59
Ghimici LauraIXColegiul Național ”Petru Rareș” Beclean3100.54.5
Leibiuc DariusIXLiceul Teoretic ”Solomon Haliță” Sângeorz-Băi10.50.50.52.5
Macarie Catalin MihaiIXColegiul Național ”Andrei Mureșanu” Bistrița21.500.54
Maftei DanutIXColegiul Național ”Petru Rareș” Beclean0.5000.51
Mălăescu Bianca MariaIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița710.50.59
Moldovan Ioana IlincaIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița6.573.5623
Nașca Răzvan AlexandruIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița3.510.516
Petrușca SergiuIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița747725
Pop Flaviu PaulIXColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud0.510.50.52.5
Pop MariusIXColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud010.512.5
Pop Sergiu IXColegiul Național ”Petru Rareș” Beclean731112
Popa CatalinIXLiceul Teoretic ”Solomon Haliță” Sângeorz-Băi00.50.501
Reu TeodoraIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița7671.521.5
Rus Dochian NiculaeIXColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud0.5130.55
Rusti IoanaIXLiceul Teoretic ”Solomon Haliță” Sângeorz-Băi0.50.50.51.53
Strimbu DariusIXLiceul Teoretic ”Solomon Haliță” Sângeorz-Băi000.50.51
Sut CristinaIXColegiul Național ”Andrei Mureșanu” Bistrițaabs.
Szasz BogdanIXColegiul Național ”Petru Rareș” Beclean2.50.50.514.5
Tirlisan PaulIXColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud777728
Țigăuan ClaudiaIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița01315
Vaida Adrian GabrielIXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița210.514.5
Chiș Raluca-DianaXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița1010.52.5
Ciocîrlă AlexandruXColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud30003
Crăciun G. Dragoș-LucianXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița613010
Deuş PaulXColegiul Tehnic INFOEL Bistrița200.502.5
Gavriloie Dan DenisXColegiul Tehnic INFOEL Bistrița00101
Georgescu PaulaXColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud031.526.5
Iftimie DianaXColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud00202
Jarda E. Miruna-DianaXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița30003
Marc DariaXColegiul Național ”Petru Rareș” Beclean1000.51.5
Moldovan VasilicaXColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud732315
Oltean Oana-MihaelaXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița2000.52.5
Pasca MariaXColegiul Național ”Petru Rareș” Beclean1020.53.5
Petrașcu AndreiXLiceul Teoretic ”Solomon Haliță” Sângeorz-Băi1.50102.5
Pugna Bogdan-MihaiXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița00101
Rus AlisaXColegiul Național ”Petru Rareș” Beclean0010.51.5
Rus V. Mihai TudorelXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița20204
Sigmirean Cv. Lucian-TraianXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița10001
Zoltan Gd. Răzvan-DanielXColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița6.5010.58
Axinie RăzvanXIColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud10.5001.5
Bîrta A. Alexandra PaulaXIColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița50005
Bosbiciu LiviuXIColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud10102
Căldărea CristianXIColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud20709
Chisăliță VioricaXILiceul Teoretic ”Solomon Haliță” Sângeorz-Băi1.50012.5
Cilean LilianaXIColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița50.5117.5
Jarda LuminițaXILiceul Teoretic ”Solomon Haliță” Sângeorz-Băi50005
Moldovan S.C. Victor-SeverXIColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița0.50101.5
Pașcu A. Maria Florina AuraXIColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița424414
Pop G. Răzvan MihaiXIColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița70.5007.5
Rusu RaduXIColegiul Național ”Petru Rareș” Beclean30508
Tofan FlorinaXILiceul Teoretic ”Solomon Haliță” Sângeorz-Băi20.5002.5
Zăgrean RobertXIColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrițaabs.
Borsa LaurentiuXIIColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud00.501.52
Buhai A.F. AlexandruXIIColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița01.500.52
Fetti DanutXIIColegiul Național ”George Coșbuc” Nasaud01.500.52
Ignătuș M.A. Raul BogdanXIIColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița11002
Todoran Ana CorinaXIIColegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița0.5100.52